ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace AQUATIC mineral

Výrobce: Materasso

Kód: 102134

Kategorie: Antibakteriální matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Komfortní matrace s antibakteriální pěnou Sanitized. Tuhost 4 z 5ti. Výška 22 cm. Nosnost 130 kg. Potah prošitý s PES vláknem + výtažky z mořských řas Spirulina. Záruka 4 roky. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
8 740

Popis

Matrace AQUATIC mineral patří k velmi oblíbeným typům partnerských matrací, které vyhovují i náročnějším spáčům, neboť matrace patří do komfortní kategorie ANTIBAKTERIÁLNÍCH matrací. Vrstvení matrace je skládáno tak, aby vrchní část matrace tvořila antibakteriální pěna Sanitized, přičemž spodní a střední část je tvořena pěnami ELIOCELL různých hustot. Vrstva Sanitized díky svému složení prodlužuje životnost matrace a to především díky tomu, že chrání matraci před množením plísní a hub a nepříjemným pachem, které plísně a houby způsobují. Tuhost a pružnost matrace určují pěny Eliocell, které díky hustotě pěny dělají z matrace matraci více tuhou, takže není určena pro ty z nás, kteří hledáme měkkou matraci. Ve spojení pěn se speciálním potahem matrace Algua, získáme velmi pohodlnou matraci, která příznivě působí na naši pokožku, která je vyživována a uvolňována díky výtažkům mořských řas Spirulina. Dobrou noc přejeme. 

Jádro matrace AQUATIC mineral:
  • vrchní vrstva - antibakteriální komfortní pěna SANITIZED
  • střední vrstva - značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3 - změkčená
  • spodní vrstva - značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3.
Parametry matrace:
 
Výška matrace 22 cm
Tvrdost
Fyziosystém 7 zón tvrdosti
Nosnost 130 kg
Polohovatelný rošt Ne
Pratelnost potahu Ruční praní na 30°C
Při zdravotních problémech
Alergie
Bolesti kříže
 
 
Potah matrace - typ Eucalyss:
  • popis potahu - součástí struktury potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují řadu vitamínů, kyselin a minerálů (11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta karoten, železo, antioxidanty a proteiny)
  • ALGUA prošitý s pěnou Supersoft a PES vláknem 100 g/m².

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka na matraci: 4 roky.

V případě, že byste chtěli s výběrem matrace nebo vhodného typu roštu do postele pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz