ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Barové židle

Barové židle jsou vyráběny v široké škále materiálů a také tvarů. Zda jsou vhodné mimo kuchyňské kouty, obývací pokoje a terasy je uvedeno u každého typu barové židle. Právě materiál, který byl použit při samotné výrobě je určujícím prvkem, který definuje výslednou nosnost židle a její použití i mimo  interiéry a to např. v zátěžových provozech kaváren, restaurací a jídelen. Nebude-li cokoliv při výběru barové židle a k nim vhodného jídelního stolu jasné a chybí v textech, kontaktujte nás, prosím, velmi rádi budeme nápomocni.

Vyzkoušejte i židle » křesílka | barové židle | dřevěné | plastové | kovové

Jak vybírat barové židle

Ať už vybíráte barové židle do kuchyně nebo barové židličky do své kavárny, můžete si proces usnadnit zaškrtnutím požadovaných vlastností. K tomu slouží praktické filtrování v záhlaví kategorie. Stačí nastavit:

  • Nosnost barové židle: V nabídce máme barové židličky s nosností až do 200 kg. Pro gastro podniky se vyplatí volit právě barovou židličku s co nejvyšší nosností, abychom vyhověli všem zákazníkům.
  • Materiál: Do interiéru se hodí barové židle s opěrkou i bez z dřevěného masivu. Zvolte si buk, dub, borovici nebo jasan. Barové židle ze dřeva lze upravovat mořením dle přání zákazníka. Barové židličky z plastu a kovu je možné v závislosti na typu používat i v exteriéru.
  • Celková výška barové židle: Tento parametr je důležitý u barové židle bez možnosti nastavení. Celková výška by měla korespondovat s výškou stolku nebo barového pultu, se kterým se bude používat.
  • Možnost výškového nastavení: Barové židle s opěrkou a výškovým nastavením jsou pohodlnou variantou, kterou si může každý upravit podle svých požadavků.
  • Provedení: Chcete barové židle s opěrkou z celomasivu, s kovovu či chromovou kostrou, barové židle do kuchyně s čalouněným sedákem nebo dokonce celočalouněné barové židličky? U nás se fantazii meze nekladou, máme pro každého něco.

 

Čalouněné barové židličky

Celočalouněné barové židle nebo barové židličky s čalouněným sedákem si můžete nejsnadněji přizpůsobit svým představám. Ze široké nabídky potahových látek včetně koženek a voděodolných typů si můžete nakonfigurovat jedinečnou barovou židli, kterou nebude mít nikdo jiný nebude mít . Čalouněné modely se budou vyjímat jako barové židle do kuchyně i jako sezení v kavárně nebo baru.

Barové židle ze dřeva

Dřevo je klasika. Barové židle ze dřeva jsou odolné a nadčasové. Vyberte si barovou židli z masivu a dolaďte ji s pomocí moření k ostatnímu nábytku.

Hledáte levné barové židle?

Levné neznamená nekvalitní. Levné barové židle nakupujte v kategorii barových židliček v akci.

Dostupnost barových židlí

Některé modely barových židlí máme skladem a můžeme je začít ihned chystat k odeslání. U ostatních variant na objednávku se dostupnost pohybuje v řádech několika týdnů. Chcete-li ověřit délku výroby a dodání konkrétní barové židle, kontaktujte nás prosím.

Proč si vybrat barové židle do kuchyně, gastro provozovny nebo na terasu u Klik-nábytek.cz?

  • Máme široký výběr různých typů barových židlí ze dřeva, kovu i plastu včetně barových židlí s opěrkou a čalouněných variant.
  • Rádi vám pomůžeme s nákupem nebo poradíme s výběrem.
  • Barovou židli vám bezpečně doručíme až domů nebo si ji zdarma vyzvednete v Brně-Žabovřeskách.
  • Některé produkty z této kategorie si můžete prohlédnout v našem brněnském showroomu.
  • Více než 93 % zákazníků bylo s nákupem u nás spokojeno – pochvalují si například dodací lhůtu nebo kvalitu komunikace.

Zobrazit více

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz