ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel CASPER C108

Výrobce: BRADOP

Kód: 100862

Kategorie: Dětské postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Úsměvem rozjasněná kvalitní dětská postel s laťovým roštem. Nosnost: 80 kg. Materiál: zdvojené lamino a lamin. deska. Rozměry (š x h x v): 207 x 97 x 94 cm. Lze doplnit nočním stolkem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 462

Popis

Vyšší dětská postel C108, která i nejen díky svému úsměvu na čelech postele rozveseluje pokojíčky, patří mezi oblíbené typy postelí. Součástí postele je kvalitní laťový rošt, takže máme při kompletaci postele o jednu starost méně. Postelí lze díky svému designu a velikosti doplnit jakkoliv barevně pestré dětské pokoje. Nosnost 80 kg určuje i délku použití postele, kterou mohou mít naše děti až do dospělosti, případně déle. Dětská postel je vyrobena ze zdvojeného lamina a laminované desky, čímž je posteli dána vysoká stabilita. Ke spánku na posteli chybí už jen pořídit kvalitní dětskou matraci, při jejímž výběru bychom měli dbát na to, aby co nejvíce podporovala správný vývoj kosterního systému. Kdybyste si s výběrem matrace nevěděli rady, prosím, kontaktujte nás.

Materiál postele C108:
  • zdvojené lamino tl. 36 mm
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS 2 mm
  • laťový rošt.

Rozměry postele (š x h x v):

  • 207 x 97 x 94 cm
  • pro rozměr matrace 90 x 200 cm.
Nosnost dětské postele: 80 kg.

Dodáváno: V demontu. Nutná montáž dle návodu výrobce, který je přiložen. Montáž je snadná a rychlá.

Pozn.: Matrace a lůžkoviny nejsou součástí ceny postele.

Doporučení: Postel lze doplnit stylově stejným nočním stolkem C051 na kolečkách, popř. přistýlkami C165 nebo zásuvkami C166 , které jsou z dílny stejného výrobce.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz