Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zábrana k posteli C134

Výrobce: BRADOP

Kód: 100560

Kategorie: Dětské zábrany

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Kvalitní zábrana na dětská lůžka z lamina tl. 18 mm. Rozměr: 100 x 20 x 1,8 cm. Vhodný k postelím a skříním ze sestavy CASPER. Možnost dokoupit látkový mantinel ze 100% bavlny. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 113

Popis

Dalším typem zábrany na dětské postele CASPER, která zabraňuje pádu z postele během spánku a zvyšuje pocit bezpečí, když děti nemůžeme hlídat. Dětská zábrana je vyrobena z laminované desky a kvalitního kování pro vyšší stabilitu a pevnost. Zábranu je možné použít jako bezpečnostní prvek i u typově stejných dětských postelím CASPER - C107, C108, C123.

Materiál zábrany: laminovaná deska tl. 18 mm, ABS 2 mm, kování.

Rozměry zábrany:
  • zábrany (š x v): 100 x 20 cm
  • vnější hloubka: 1,8 cm.

Pozn.: Na zábranu lze pořídit mantinel, který tlumí případný nechtěný kontakt se dřevem. Pokud nevyhovuje laminovaná zábrana, máme na výběr zábrany z kvalitního smrkového nebo bukového masivu.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz