ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel C107

Výrobce: BRADOP

Kód: 100864

Kategorie: Dětské postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Cenově příjemná dětská postel s laťovým roštem. Rozměr (š x h x v): 207 x 97 x 66 cm. Materiál: zdvojené lamino a lamin. deska. Nosnost: 80 kg. Lze doplnit přistýlkou a zásuvkami. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 934

Popis

Klasická a rozměrově nižší dětská postel C107 patří mezi i cenově velmi oblíbené typy postelí, které jsou pořizovány především díky svému jemnému designu a také tomu faktu, že již součástí postele je i kvalitní laťový rošt. Postelí lze doplnit jakkoliv barevně pestré dětské pokoje, ve kterých může svému účelu sloužit tak dlouho, dokud bude svou velikostí našim dětem vyhovovat. Dětská postel C107 je vyrobena ze zdvojeného lamina a laminované desky, čímž je posteli dává vysoká stabilita. Díky již obsaženému laťovému roštu nám stačí k posteli pořídit pouze a jen kvalitní dětskou matraci, aby naše mimčo mohlo pohodlně spát a bylo uděláno maximum pro správný vývoj kosterního systému. 

Materiál postele C107:
  • zdvojené lamino tl. 36 mm
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS 2 mm
  • laťový rošt.

Rozměry postele (š x h x v):

  • 207 x 97 x 66 cm
  • pro rozměr matrace 90 x 200 cm.
Nosnost dětské postele: 80 kg.

Dodáváno: V demontu. Nutná montáž dle návodu výrobce, který je přiložen. Montáž je snadná a rychlá.

Pozn.: Matrace a lůžkoviny nejsou součástí ceny postele.

Doporučení: Postel lze doplnit stylově stejným nočním stolkem C051, popř. přistýlkami C165 a C129 nebo zásuvkami C109 a C166, které jsou z dílny stejného výrobce.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz