ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Krabice na hračky C101

Výrobce: BRADOP

Kód: 100933

Kategorie: Dětské skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Barevná a velmi oblíbená krabice na hračky se 2ma zásuvkami s kuličkovými pojezdy. Rozměry (š x h x v): 81 x 45 x 51 cm. Víko s tlumičem a tlakovými písty. Materiál lamino tl. 18 mm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 606

Popis

Praktická a díky bezpečnostním prvkům velmi oblíbená dětská truhlice / krabice na hračky C101 z laminované desky je doplněna pro snadnou manipulaci kolečky s brzdou, takže přesun krabice mezi dětským pokojem a jinými místnostmi našich domácností není ani pro děti nikterak náročný. Jednotlivé zásuvky jsou osazeny kvalitními kuličkovými pojezdy. Výrobce pamatoval i na tak důležitou otázku bezpečnosti, takže víko krabice doplnil tlumičem víka s tlakovými písty, čímž jsou i dětské prstíčky v bezpečí.

Materiál krabice na hračky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm
  • kuličkové celovýsuvy
  • 2x kolečka s brzdou
  • tlumiče víka s tlakovými písty.

Rozměry krabice na hračky (š x h x v): 81 x 45 x 51 cm.

Tato krabice na hračky se vzhledově hodí k dalším typům dětských skříní, dětských postelí, dětských komod a dětským psacím stolům v naší nabídce.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pokud byste potřebovali s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz