Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Žebřina C128

Výrobce: BRADOP

Kód: 100568

Kategorie: Doplňky do dětského pokoje

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Dětské žebřiny pro cvičení v domácím prostředí. Nosnost do 70 kg. Materiál: zdvojené lamino a masiv. Rozměry (š x h x v): 80 x 10 x 200 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 566

Popis

Máte sportovně nadané děti, které sport baví a není vždy čas a prostor chodit do tělocvičen ke sportu určených? Možná právě tyto žebřiny C128 dají dětem možnost cvičit v pohodlí svého dětského pokoje a mít tak svaly třeba jako maminka nebo tatínek. Díky domácím žebřinám můžete mít jejich cvičení pod kontrolou. Pro vyšší nosnost jsou tyto dětské žebřiny vyrobeny ze zdvojeného lamina a masivu. Žebřiny jsou vhodné nejen na posilování, ale také na protahování, čímž jejich obliba v posledních letech, kdy většinu dne prosedíme, vzrůstá. Ať se dobře cvičí. Sportu zdar! .)

Materiál žebřin:
  • zdvojená laminovaná deska tl. 36 mm
  • hrany ABS 2 mm
  • masiv.

Rozměry žebřin (š x h x v): 80 x 10 x 200 cm.

Nosnost žebřin: 70 kg.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz