Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Počítačový stůl JIM C060

Výrobce: BRADOP

Kód: 101057

Kategorie: Dětské stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velmi oblíbený dětský počítačový stůl s výsuvem pro klávesnici. Řada barevných provedení. Materiál lamino tl. 18 mm a voština 38 mm. Rozměry stolu (š x h x v): 110 x 55 x 76 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 235

Popis

Barevně velmi zajímavý počítačový stůl JIM C060 s výsuvem pro klávesnici je oblíbeným typem dětského počítačového stolu. Pořizován je nejen do dětských pokojů, ale také do pracoven. K dostání je jak v okatých barvách, tak také těch více decentních. Materiálově je stůl vyroben z laminované desky a voštiny.

Materiál dětského psacího stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm
  • voština 38 mm.

Rozměry počítačového stolu s výsuvem (š x h x v): 110 x 55 x 76 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Dětský počítačový stůl lze doplnit stylově podobným typem nábytku v nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komodydětské židličkydětské postele, aj..

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz