ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zvýšené lůžko s úložným prostorem LOTA

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101392

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Jednolůžková postel s úložným prostorem a polohovatelným roštem (hlava a nohy). Materiál: lamin. deska. Rozměr (š x d x v): 95,5 x 205 x 82 cm. Široká škála odstínů lamina. Z kolekce Českého nábytku.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
9 100

Popis

Zvýšené lůžko LOTA s úložným prostorem je oblíbeným typem jednolůžkové postele, která je vhodná díky možnosti výklopu roštu především pro dospělé, ale perfektně poslouží i našim dětem, kterým s ovládáním roštu pomůžeme. Svou oblibu získala nejen díky své ceně, ale také díky polohování roštu v oblasti hlavy a nohou a také volnému prostoru pod postelí, díky kterému postel i matrace a prostor za postelí skvěle odvětrává. Jednolůžková postel je pořizována do dětských pokojů a ložnic, ale také do penzionů a apartmánů, na chaty a chalupy. Postel je dalším z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku.

Materiál jednolůžkové postele s úložným prostorem:
  • laminovaná deska tl. 18 a 25 mm (čelo postele síly 25 mm)
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast
  • polohovatelný rošt s 28mi lamelami - hlava a nohy.

Rozměry postele (š x d x v): 95,5 x 205 x 82 cm - určeno pro matraci 90 x 200 cm.

Jednolůžkovou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky a od stejného výrobce.

DODÁNÍ postele - složený korpus vč. roštu přímo z výroby. Zvlášť je/jsou čela postelí, která si můžete přimontovat dle návodu výrobce po dodání postele.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Poznámka - cena postele je uvedena bez matrací.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz