Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stůl TREY S182 s rozkladem

Výrobce: BRADOP

Kód: 102420

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Tvarováním bukových nohou výjimečný jídelní stůl z dýhované MDF desky. Stolová deska tl. 8 cm. Rozměry (d x š x v): 120 x 80 x 76 cm + 40 cm rozklad. Hmotnost: 43 kg. V řadě odstínů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
12 315

Popis

Jídelní stůl TREY S182 s rozkladem je typ jídelního stolu s atypicky řešenými bukovými nohami stolu, který nepatří ke všedním typům stolů, kterých je na trhu široká škála. Právě svou osobitou výjimečností stůl skvěle vyniká dotváří řady interiérů. Díky velikosti stolu a jeho rozkladu se stůl vejde spíše do prostornějších místností kuchyňských koutů a obývacích pokojů. Lze si jím vybavit i kancelář a pracovnu, popř. luxusní restaurace. Na výběr máme širokou škálu odstínů MDF desky a moření bukových nohou. Přejeme příjemné chvíle strávené u tohoto stolu.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • dýhovaná MDF deska
  • horní deska - lamino tl. 8 cm
  • nohy - bukový masiv
  • s rozkladem.
Rozměry jídelního stolu TREY S182:
  • hlavní rozměry (d x š x v): 120 x 80 x 76 cm + 40 cm rozklad.
  • Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a ověřit si vysokou kvalitu provedení jídelních stolů a jídelních židlí různých provedení.

Ke stolu se typově hodí snad každá jídelní židle, ale příkladem uvádíme některé z designových kousků v naší nabídce:

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 43 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz