Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Polštář Classic

Výrobce: Stanex

Kód: 102168

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Skladem

Kvalitní bavlněný polštář CLASSIC s konjugovanými vlákny. Určen pro letní měsíce. Výhodou - pratelnost polštářku. Rozměr: 90 x 70 cm. V jakékoliv barvě dle barvy ložního povlečení. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
329

Popis

Polštář CLASSIC je díky použité kvalitní bavlně a výplni z konjugovaných vláken typickým polštářkem pro teplé letní měsíce. Pro ty z nás, kteří se potíme v jakémkoliv ročním období, je tento typ pratelné lůžkoviny ideální volbou. Polštářek získal velkou oblibu i díky tomu, že jej můžeme bez jakýchkoliv obav prát a tak není nutné jej povlékat do ložního povlečení. Velkou výhodou řady CLASSIC je také to, že si polštáře / polštářky / deky můžeme objednat v jakékoliv barevné variantě vycházející z barev ložního povlečení. Vzhledem k velikostem polštářků, je polštářek vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Věříme, že budete s touto řadou přikrývek a polštářů spokojeni. Dobrou noc.

Výhody lůžkovin CLASSIC:
  • příjemný pro teplé letní počasí
  • vzdušnost a lehkost.
Materiál polštář CLASSIC:
  • složení: kvalitní bavlna / výplň z konjugovaných vláken
  • není nutné povlékat do povlečení - pratelnost materiálů
  • barva - bílá, popř. lze zvolit jakýkoliv odstín z barev ložního povlečení.
Rozměry (š x d): 90 x 70 cm.

Pratelnost: ANO (není nutné povlékat do povlečení).

Váha polštáře - výplně: 900 g.

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz