Polštářek Classic

Výrobce: Stanex

Kód: 102167

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Skladem

Kvalitní bavlněný polštářek CLASSIC s konjugovanými vlákny. Určen pro letní měsíce. Výhodou - pratelnost polštářku. Rozměr: 40 x 40 cm. V jakékoliv barvě dle barvy ložního povlečení. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
89

Popis

Polštářek CLASSIC je díky použité kvalitní bavlně a výplni z konjugovaných vláken typickým polštářkem pro teplé letní měsíce. Pro ty z nás, kteří se potíme v jakémkoliv ročním období, je tento typ pratelné lůžkoviny ideální volbou. Polštářek získal velkou oblibu i díky tomu, že jej můžeme bez jakýchkoliv obav prát a tak není nutné jej povlékat do ložního povlečení. Velkou výhodou řady CLASSIC je také to, že si polštáře / polštářky / deky můžeme objednat v jakékoliv barevné variantě vycházející z barev ložního povlečení. Vzhledem k velikostem polštářků, je polštářek vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Věříme, že budete s touto řadou přikrývek a polštářů spokojeni.

Výhody lůžkovin CLASSIC:
  • příjemný pro teplé letní počasí
  • vzdušnost a lehkost.
Materiál polštářku CLASSIC:
  • složení: kvalitní bavlna / výplň z konjugovaných vláken
  • není nutné povlékat do povlečení - pratelnost materiálů
  • barva - bílá, popř. lze zvolit jakýkoliv odstín z barev ložního povlečení.
Rozměry (š x d): 40 x 40 cm.

Pratelnost: ANO (není nutné povlékat do povlečení).

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz