ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda P2DD BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101093

Kategorie: Komody

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Dvířky doplněná policová komoda se zaoblenými hranami. Materiál: buková masivní laťovka. Vybroušené úchyty dvířek. Rozměry (š x h x v): 103 x 49 x 88 cm. Možnost moření. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
17 245

Popis

Dvířky doplněná komoda s policemi P2DD je dalším velmi hezkým kouskem nábytku z kolekce PETRA. I jako jiné solitéry z této kolekce je komoda charakteristická zaoblenými hranami a vybroušenými úchyty u dvířek. Materiálově je komoda vyrobena z masivní bukové laťovky, u které máme možnost ponechat kouzlo dřeva tak, jak jej příroda stvořila nebo jej namořit. Díky možnosti moření máme prostor na sladění komody s již zařízeným interiérem. Pořizována je komoda nejen do obývacích pokojůkancelářípracoven, ale také do hotelových pokojů a apartmánů. Díky výrobci máme možnost úpravy vnitřního prostoru tak, jak potřebujeme. 

Provedení komody:
  • vnitřní uspořádání - lze upravit na přání zákazníka
  • zaoblené hrany
  • vybroušené úchyty u dvířek a zásuvek
  • možnost moření masivu - dle vzorníku v tomto odkazu.
Materiál komody s policemi a dvířky
  • korpusy - masivní buková laťovka - povrchová úprava EKOlakem.

Rozměry komody (š x h x v): 103 x 49 x 88 cm.

DODÁNÍ - v celku, bez nutnosti další montáže.

Pokud byste si při výběru nevěděli s čímkoliv rady, ozvěte se nám, prosím. Rádi budeme nápomocni. Komodu je možné doplnit stylově podobnými skříněmi a komodami, jídelními stoly a jídelními židlemi z naší nabídky.

Slovenský výrobce.

 

Poznámka výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz