ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda P2DZ BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101095

Kategorie: Komody

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zásuvkami a dvířky doplněná komoda se zaoblenými hranami. Z kolekce PETRA. Buková masivní laťovka. Vybroušené úchyty. Rozměry (š x h x v): 103 x 49 x 88 cm. Možnost moření. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
24 447

Popis

Zásuvková komoda s policemi a dvířky P2DZ je precizně opracovaným kouskem nábytku z kolekce PETRA. I jako jiné solitéry z této kolekce je komoda charakteristická zaoblenými hranami a vybroušenými úchyty a to nejen u dvířek, ale také u zásuvek. Materiálově je komoda vyrobena z kvalitní masivní bukové laťovky. Bukové dřevo můžeme ponechat v přírodním stylu a to s povrchovou úpravou EKOlak a nebo jej namořit do odstínu, který bude co nejvíce ladit s danou místností, do které komodu pořizujeme. Komoda je pořizována nejen do obývacích pokojůkancelářípracoven, ale také do hotelových pokojů a apartmánů. Velkou výhodou je možnost úpravy vnitřního prostoru tak, jak potřebujeme. 

Provedení komody:
  • vnitřní uspořádání - lze upravit na přání zákazníka
  • zaoblené hrany
  • vybroušené úchyty u dvířek a zásuvek
  • možnost moření masivu - dle vzorníku v tomto odkazu.
Materiál komody s policemi a dvířky
  • korpusy - masivní buková laťovka - povrchová úprava EKOlakem
  • tloušťka masivu: 25 a 19 mm.

Rozměry komody (š x h x v): 103 x 49 x 88 cm.

DODÁNÍ - v celku, bez nutnosti další montáže.

Pokud byste si při výběru nevěděli s čímkoliv rady, ozvěte se nám, prosím. Rádi budeme nápomocni. Komodu je možné doplnit stylově podobnými skříněmi a komodamijídelními stoly a jídelními židlemi z naší nabídky.

Slovenský výrobce.

 

Poznámka výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz