ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda P3DDZ BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101124

Kategorie: Komody

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Precizně propracovaná buková komoda se zaoblenými hranami. Vybroušené úchyty zásuvek. Rozměry (š x h x v): 153 x 49 x 88 cm. Dodána v celku. Možnost moření. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
32 461

Popis

Svým precizním provedením charakteristická komoda se zásuvkami a policemi s dvířky P3DDZ je vyrobena z masivní bukové laťovky. Je to typ komody, který patří k dalším kouskům nábytku z kolekce PETRA. Tato velmi obsáhlá kolekce, která je charakteristická zaoblenými hranami a vybroušenými úchyty u zásuvek. Vnitřní uspořádání komody je možné upravit dle přání zákazníka, což je často využíváno. Pro snadnější sladění komody s interiérem je možné masiv mořit dle odstínů v konfigurátoru. Komoda je často pořizována nejen do obývacích pokojů, ale také kanceláří a pracoven. Komoda je díky svému vzhledu velmi oblíbeným typem komody.

Provedení komody:
  • zaoblené hrany
  • vybroušené úchyty u dvířek a zásuvek
  • možnost moření masivu - dle vzorníku v tomto odkazu.
Materiál komody se zásuvkami a policemi:
  • korpusy - masivní buková laťovka - povrchová úprava EKOlakem
  • tloušťka masivu: 25 a 19 mm.

Rozměry komody (š x h x v): 153 x 49 x 88 cm.

DODÁNÍ - v celku, bez nutnosti další montáže.

Komodu lze sladit i s jinými kousky nábytku, než je kolekce PETRA. Se vzájemnou kombinací s pracovními stoly, obývacími stěnami, jídelními stoly nebo jídelními židlemi budeme rádi nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Poznámka výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz