Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Konferenční stůl Alan K115

Výrobce: BRADOP

Kód: 102468

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Černým sklem Lacobel zdobená obdéln. deska konfer. stolku s poličkou. Materiál: lamin. deska tl. 18 a 36 mm, sklo tl. 4 mm. Rozměry (š x v x h): 100 x 44 x 64 cm. V řadě barev lamina. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 030

Popis

Černým sklem Lacobel dozdobená odkladová horní deska obdélníkového konferenčního stolku Alan K115 z něho dělá vzhledově výjimečnější typ konferenčního stolku. I tento stolek je doplněn o praktickou poličku, na kterou můžeme odkládat časopisy, knihy, aj.. Svým designem se konferenční stolek hodí nejen do decentněji zařízených interiérů, ale i těch velmi moderních. Pořizován je tak nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také na kryté terasy a verandy, popř. chaty a chalupy. Materiálově je stolek vyroben z kvalitní laminované desky tl. 18 a 36 mm, takže je i díky své konstrukci velmi stabilní.

 Materiál konferenčního stolu:
 • laminovaná deska tl. 18 mm
 • horní deska - lamino tl. 36 mm
 • hrany ABS 1 mm - dřevodezén
 • sklo Lacobel černé tl. 4 mm (vsazeno v horní desce)
 • police.
Rozměry konferenčního stolu:
  • rozměry (š x v x h): 100 x 44 x 64 cm
  • umístění poličky od horní desky: 19 cm
  • nohy stolku: 12 x 12 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na dekory laminovaných desek a masivů. Můžete se u nás podívat a osobně si vyzkoušet vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto konferenčních stolků hodí. Rádi s výběrem pomůžeme a poradíme.

Dodání: 1-4 týdny. (dodání v rozloženém stavu, snadná a rychlá montáž dle návodu výrobce)

Hmotnost: 21,8 kg. Nosnost: 20 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz