Konferenční stůl FILIP K10

Výrobce: BRADOP

Kód: 102466

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kouřovým sklem zdobená deska konfer. stolku s poličkou. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, sklo tl. 4 mm. Rozměry (š x v x h): 110 x 55 x 60 cm. V řadě barev lamina. Nosnost: 5 kg.Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 010

Popis

Kouřovým sklem dozdobená odkladová horní deska konferenčního stolku Filip z něho dělá vzhledově jemnější typ stolku a to i díky jejím zkoseným rohům. I tento stolek je doplněn o praktickou poličku, na kterou můžeme odkládat časopisy, knihy, aj.. Svým designem se konferenční stolek hodí nejen do decentněji zařízených interiérů, ale i těch velmi moderních. Pořizován je tak nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také na kryté terasy a verandy, popř. chaty a chalupy. Materiálově je stolek vyroben z kvalitní laminované desky tl. 18 mm, takže je i díky své konstrukci velmi stabilní. Nosnost stolku snižuje sklo vsazené do desky stolku, takže stolek unese hmotnosti do 5 kg.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm - dřevodezén
  • kouřové sklo tl. 4 mm (vsazeno v horní desce)
  • police.
Rozměry konferenčního stolu:
    • rozměry (š x v x h): 110 x 55 x 60 cm
    • umístění poličky od horní desky: 25 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na dekory laminovaných desek a masivů. Můžete se u nás podívat a osobně si vyzkoušet vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto konferenčních stolků hodí. Rádi s výběrem pomůžeme a poradíme.

Dodání: 1-4 týdny. (dodání v rozloženém stavu, snadná a rychlá montáž dle návodu výrobce)

Hmotnost: 16,8 kg. Nosnost: 5 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz