ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Imrich K161

Výrobce: BRADOP

Kód: 100583

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Spodní částí velmi zajímavý kulatý konferenční stůl průměru 65 cm. Vyroben z laminované desky tl. 18 mm, hrany ABS 2 mm. Výška 55 cm. Barva - dub sonoma. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 880

Popis

Kulatý konferenční stůl IMRICH má oproti jiných klasickým stolům atypicky řešenou spodní část stolu, čímž je vzhledově výrazně zajímavější. K odkladu věcí poslouží kromě vrchní desky i police, která je umístněna přibližně v polovině výšky konferenčního stolku. I tento konferenční stolek je vyráběn bohužel pouze v jedné barevné variantě, čímž se nemusí hodit do všech obývacích pokojů, chodeb nebo chat. Svým kvalitním provedením nám ovšem může sloužit tak dlouho, dokud nás bude vzhledově bavit.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm - dřevodezén
  • rovné hrany 1 mm.
Rozměry konferenčního stolu:
    • výška stolu 55 cm
    • průměr stolu 65 cm
    • výška police 25,7 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz