Konferenční stůl Lubko K116

Výrobce: BRADOP

Kód: 102469

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Elegantní typ čtvercového konferenčního stolu s poličkou. Materiál: laminovaná deska tl. 18 a 36 mm. Rozměry (š x v x h): 55 x 45 x 55 cm. V řadě barev lamina. Nosnost: 20 kg.Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 505

Popis

Čtvercový konferenční stůl Lubko s poličkou je designově velmi elegantním typem menšího stolku. Svým designem se konferenční stolek hodí nejen do decentněji zařízených interiérů, ale i těch velmi moderních a to i díky široké škále barevných provedení lamina, ze kterého můžeme vybírat. Materiálově je stolek vyroben z kvalitní laminované desky tl. 18 a 36 mm, takže je i díky své konstrukci velmi stabilní. Konferenční stolek je pořizován nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také na kryté terasy a verandy, popř. chaty a chalupy. 

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska - lamino tl. 36 mm
  • ABS hrany 1 mm v dřevodezénu
  • polička.
Rozměry konferenčního stolu Michal:
    • rozměry (š x v x h): 55 x 45 x 55 cm
    • umístění poličky od horní desky: 19 cm
    • nožky: 6,3 x 3,6 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na dekory laminovaných desek a masivů. Můžete se u nás podívat a osobně si vyzkoušet vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto konferenčních stolků hodí. Rádi s výběrem pomůžeme a poradíme.

Dodání: 1-4 týdny. (dodání v rozloženém stavu, snadná a rychlá montáž dle návodu výrobce)

Hmotnost: 10 kg. Nosnost: 20 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz