ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Radim K36

Výrobce: BRADOP

Kód: 100601

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Výsuvný konferenční stůl v elegantním a jednoduchém stylu. Klikový zvedací mechanismus. Lamino tl. 36 a 18 mm. Rozměry (š x h x v): 120 x 65 x 58 cm. Rozklad (š x v): 156 x 70 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 771

Popis

Není-li jen rozklad řešením toho, co od konferenčího stolu očekáváte, ale potřebujete-li mít i možnost měnit výšku odkladové plochy a mít tak většinu dobrot a věcí na stole blíže sobě, tak možná právě tento moderní a na první pohleded technicky vyhlížející stůl poskytne to něco navíc, čím si Vás stůl získá. Konferenční stůl K36 je opatřen pro snadnější manipulaci a výsuv klikovým zvedacím mechanismem - viz. přiložený obrázek. Stabilita stolku je dána tloušťkou použitého materiálu - laminovaná deska tl. 36 a 18 mm. Rozkladem získáme netypicky dlouhý stolek o délce 156 cm. Výškově jej lze nastavit až do 70 cm. Konferenční stolek je tak vhodný pro všechny věkové kategorie a interiéry, ať již klasicky nebo velmi moderně vybavené.

Materiál konferenčního stolu K36:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska tl. 36 mm - po rozkladu 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén
  • klikový zvedací mechanizmus.
Rozměry stolku:
  • klasický rozměr (š x h x v): 120 x 65 x 58 cm
  • rozměr po rozkladu (š x v): 156 x 70 cm
  • výška police: 12 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz