Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle IRINA

Výrobce: STIMA

Kód: 102019

Kategorie: Kovové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designová jídelní židle s pochromovanou kovovou kostrou a čalouněným sedákem. Nosnost: 120 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 44 x 47 x 43 cm. Vhodná i do zátěžových provozů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
1 090

Popis

Jídelní židle IRINA je typem velmi elegantní jídelní židle s pochromovanou kovovou kostrou, která skvělě doplňuje nejen jídelní stoly s pochromovanou kostrou, ale i řadu jiných typů stolů. Materiál a kostra židle dává židli vysokou stabilitu a pevnost, takže je určena i pro zátěžové provozy restaurací, kaváren, jídelen, atd.. Židle je pořizována mimo domácího prostředí (kuchyněobývací pokoje a pracovny) také do čekáren lékařů a na úřadech, do kanceláří a zasedacích místnosti. Sezení na židli je díky tvarování sedáku a opěrky velmi příjemné a pohodlné. Vzhledově se židle hodí nejen do klasičtějších interiérů, ale také do těch velmi moderních. Pohodové posezení přejeme.

Materiál a provedení kuchyňské židle IRINA:
  • kovová pochromovaná kostra
  • čalouněný sedák v řadě barevných provedeních.

Nosnost židle: 120 kg. Váha židle: 5,3 kg/ks. 

Rozměry kuchyňské židle (v x hs x vs x šs): 93 x 44 x 47 x 43 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Některé typ jídelních židlí a kuchyňských stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte se k nám podívat, rádi Vám osobně ukážeme potahové látky, mořené i laminované vzorky, ze kterých jsou stoly a židle vyráběny.

Záruka: 2 roky.

TERMÍN dodání: 1-4 týdny. Dodáváno vcelku bez nutnosti jakékoliv další montáže.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz