ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Giorgia

Výrobce: MELLI

Kód: 100663

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Pohodlné křeslo rustikálního vzhledu s možností objednání taburetu a pohovek různých velikostí. Kostra - celomasiv, výplň z PUR pěny. Rozměry křesla (š x v x h): 88 x 96 x 93 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Ozdobná šňůra
Polštář(e) navíc
14 300

Popis

Tvarově elegantní křeslo GIORGIA s dřevěnou dekorací v čele patří k velmi hezkým kouskům nábytku rustikálního vzhledu, které lze doplňovat nejen taburetem, ale také sedacími soupravami s 2 nebo 3 sedákem, které lze objednat i v rozkladu. Pokud chceme, můžeme si tak zařídit obývací pokoj nebo pracovnu v jednotném designovém stylu, který neomrzí ani po letech. Svou oblibu získalo křeslo nejen pro svůj tvar, ale také díky kvalitním použitým materiálům, kterými je celomasiv a výplň z PUR pěny vyšší gramáže. Pro větší variabilitu umístění v prostoru jsou očalouněna i záda. Přejeme příjemné posezení jak při pracovních povinnostech, tak při chvílích odpočinku.

Varianty křesla GIORGIA:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech
  • možnost dodání v kombinaci křeslo a taburet / pohovka s 3-sedákem nebo 2-sedákem a to včetně možnosti objednání si rozkladu (občasné spaní)
  • lze volit barvu šnůry, kterou je sedačka dozdobena v místech švů (doporučujeme volby barvy - v barvě sedačky nebo v barvě dřeva).
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • výplň z PUR pěny vyšší gramáže
  • čalouněná záda.
Rozměry křesla a taburetu:
  • rozměry křesla (š x v x h): 88 x 96 x 93 cm
  • rozměry sedáku (vs x hs): 39 x 54 cm
  • rozměry taburetu (š x v x h): 45 x 45 x 35 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz