ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Taburet Giorgia

Výrobce: MELLI

Kód: 100664

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Pohled poutající elegantní taburet rustikálního vzhledu. Kostra - celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (š x h x v): 45 x 35 x 45 cm. Typově doplňuje pohovku a křeslo GIORGIA. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Ozdobná šňůra
3 600

Popis

Máme-li rádi rustikální nábytek, tak právě tento typ taburetu z řady sedací soupravy a křesla GIORGIA velmi dobře doplňuje a osobitě zdůrazňuje námi vytvořený interiér. Z hlediska dostupnosti, pohodlnosti a kvalitě provedení patří tento taburet GIORGIA mezi oblíbené kusy nábytku, kterých není na trhu rustikálního nábytku příliš. Nejste-li si jisti volbou potahové látky a její vhodnosti k již existujícímu interiéru, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni. Svým desginem se hodí nejen do obývacích pokojů, ale také nadstandardně zařízených pracoven a kanceláří.

Materiál taburetu:
  • kostra - celomasiv
  • nohy - dřevěné (6 odstínů moření dřeva)
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže
  • bez úložného prostoru.
Rozměry taburetu:
  • rozměry taburetu (v x š x h): 45 x 35 x 45 cm.

Typově doplňuje sedací soupravu GIORGIA a křeslo GIORGIA.

Dodání - Taburet je dodáván jako jeden celek, není tak nutná montáž.

Slovenský výrobce.

 

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz