ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Oxford

Výrobce: MELLI

Kód: 100744

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Precizně tvarované křeslo s řadou designových detailů. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (š x h x v): 68 x 63 x 81 cm, sed (šs x hs x vs): 44 x 55 x 45 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
Polštář(e) navíc
Látky MELLI
16 200

Popis

Precizně tvarované a do sebemenších detailů řešení křeslo OXFORD patří ke stylovým typům křesel, které si můžete nadesignovat tak, jak se hodí do toho či ono interiéru. Máme možnost vybírat nejen barvu potahové látky, ale také nožiček. Křeslo se tak hodí do moderních, ale i klasičtějších interiérů. Vzhledem ke své velikosti je možné jej vmístit i do menších místností, proto je křeslo pořizováno nejen do obývacích pokojůložnicpracoven a kanceláří, ale také do hotelových pokojů a penzionů. Velmi hezky oživuje i vstupní haly a recepce, popř. čekárny. Nejen majiteli, ale i všem jeho hostům přejeme příjemné posezení.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - kombinací - bukový celomasiv a DTD
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x h x v): 68 x 63 x 81 cm
  • rozměry sedu (šs x hs x vs): 44 x 55 x 45 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky ve větším formátu rozlišení.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz