ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Gregor

Výrobce: MELLI

Kód: 101282

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Elegantní, vkusné a tvarově velmi zajímavé křeslo pro klasické i moderní interiéry. Kostra - celomasiv a DTD, výplň z PUR pěny. Rozměry křesla (š x v x h): 72 x 92 x 83 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
12 800

Popis

Křeslo GREGOR s knoflíky patří k velmi elegantním a výrazně pohodlným typům křesel. Vyniká nejen tvarovými detaily v čalouněné části, ale také jeho nožkami. Díky svému vzhledu doplňuje klasičtější, ale i velmi moderně vybavené interiéry. Pořizováno je tak nejen do obývacích pokojů a pracoven, ale také do kanceláří, hotelových pokojů a recepcí a do kaváren a restaurací vyšších tříd. Konečnou podobu křesla si určujeme my sami a to díky širokému výběru potahových látek. Přejeme příjemné posezení, ať již bude křeslo sloužit k domácím i podnikatelským účelům.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - celomasiv a DTD
  • výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x v x h): 72 x 92 x 83 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 45 x 55 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

V případě, že by potahová látka časem omrzela nebo se do nově zařizovaného prostoru nehodila, je možnost si jej nechat u nás nově přečalounit. Na výběr máme přes 5.000 potahových látek a to včetně kůží a koženek.

Potřebujete-li s čímkoliv poradit, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz