ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Valentino

Výrobce: MELLI

Kód: 100665

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Velmi elegantní designové křeslo s ozdobnými knoflíky na opěradle. Kostra – bukový masiv. Výplň PUR pěna vyšší gramáže. Rozměry (š x v x h): 55 x 89 x 55 cm, sed (v x h): 49x42 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
7 600

Popis

Designově ojedinělé neokoukané křeslo VALENTINO je pořizováno těmi, kteří mají rádi ojedinělý styl, který nenásilně podtrhne moderně zařízené interiéry. Hlavním prvkem, který na první pohled zaujme, jsou knoflíky na čalouněném opěradle křesla. Svým provedením se hodí nejen do obývacích pokojů, ložnic, ale také do luxusních restaurací, hotelů a recepcí. Sezení na křesle je díky kvalitní výplni z PUR pěny na popruzích a tvarování křesla velmi pohodlné a příjemné. Stabilitu a dlouhou životnost dává křeslu jeho kostra z bukového celomasivu.

Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x v x h): 55 x 89 x 55 cm
  • rozměry sedu (v x h): 49 x 42 cm.
Materiál křesla VALENTINO:
  • kostra – bukový celomasiv
  • výplň na popruzích – PUR pěna vyšší gramáže
  • dřevěné nohy v šesti barevných odstínech.

Je něco při výběru křesla nejasné? Nebo nevíte, zda se toto křeslo bude hodit k sedací soupravě? Prosím, ozvěte se nám, budeme rádi nápomocni. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz