ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pohovka Giorgia 2-sedák

Výrobce: MELLI

Kód: 100607

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Oblíbená pohovka rustikálního vzhled. Provedení: bez rozkladu / s rozkladem. Rozměry (š x v): 148 x 96 cm. Možnost ATYPů. Čalounění z kvalitní PUR pěny, kvalitní lamelový rošt. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Ozdobná šňůra
Polštář(e) navíc
19 600

Popis

Nadčasový rustikální vzhled pohovka GIORGIA 2-sedák dělá ze sedačky stále oblíbený a často pořizovaný kousek pohovky. Hodí se nejen do obývacích pokojů, ale také rustikálně zařízených kanceláří a pracoven, které díky široké škále barev velmi hezky doplňuje a oživuje. Čela pohovky jsou vyložena masivem, který lze namořit na odstín z nabídky a to do stejné barvy jako nožičky pohovky. Pohovku je možné využívat v rámci rozkladu na příležitostné spaní, neslouží jako plnohodnotná náhrada manželské postele. Pohodlný spánek zajišťuje kvalitní lamelový rošt a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže. Pohovka je k dostání v několika provedeních a lze ji doplnit vzhledově a typově stejným křeslem nebo taburetem.

Použité materiály a provedení pohovky Giorgia 2-sedák:
 • kostra z masivu
 • sezení a čalounění - PUR pěna vyšší gramáže
 • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev
 • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem - kategorie B "snadné čištění")
 • nově - cena sedačky včetně čalounění zad
 • lamelový rošt součástí lůžka
 • lze volit barvu šnůry, kterou je sedačka dozdobena v místech švů (doporučujeme volby barvy - v barvě sedačky nebo v barvě dřeva).
Rozměry pohovky:
 • celkové rozměry (š x v x h): 148 x 96 x 93 cm (šířka včetně područek)
 • plocha lůžka: 135 x 180 cm
 • rozměry sedáku (vs x hs): 39 x 54 cm.
  (vysvětlivka zkratek: vs = výška sedáku / hs = hloubka sedáku)
Pro svou oblibuje je pohovka Giorgia nabízena v těchto provedeních: 
 

K pohovce se hodí řada konferenčních stolků, komod nebo obývacích stěn. Pokud byste chtěli s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Děkujeme.

Kvalitní slovenský výrobek.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz