ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Alexandr K145

Výrobce: BRADOP

Kód: 100590

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově jemný konferenční stůl se dvěma zásuvkami pod policí stolu. Materiál: lamino tl. 18 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police: 20,4 cm. Jedno barevné provedení. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 644

Popis

Na odkladovou plochu bohatý konferenční stůl Alexandr je typický dvěma zásuvkami pod policí stolku a jemnějším vzhledem. Stolek nám tak dává nadbytek úložného prostoru, který většinou vítají hlavně ženy. Nevýhodou tohoto stolku je, že jej výrobce dodává pouze v jednom barevném provedení, takže se nemusí hodit do každého obývacího pokoje. Každopádně i přes tuto nevýhodu je konferenční stůl oblíbeným kouskem nábytku, který pohledově neurazí ani po x let užívání.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police: 20,4 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz