ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Jeremy

Výrobce: MELLI

Kód: 100747

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Sklonem sezení výjimečné moderní křeslo s nadčasovým designem pro moderní interiéry. Kostra - bukový celomasiv, výplň PUR pěnou. Rozměry křesla (š x v x h): 75 x 77 x 80 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
10 600

Popis

Designově elegantní křeslo JEREMY skvěle doplňuje různé typy interiérů a to jak ty klasičtější, tak i ty velmi moderní. Kupováno je pro svou cenu a pohodlné sezení nejen do kaváren a restaurací, ale také do kanceláří a pracoven. Díky široké škále potahových látek velmi dobře doplňuje kromě obývacích pokojů i vstupní haly a recepce. Přejeme příjemné posezení.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x v x h): 75 x 77 x 80 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 41 x 54 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

V případě, že by potahová látka časem omrzela nebo se do nově zařizovaného prostoru nehodila, je možnost si jej nechat u nás nově přečalounit. Na výběr máme přes 5.000 potahových látek a to včetně kůží a koženek.

Potřebujete-li poradit, prosím, ozvěte se.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz