Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Křeslo ušák KENT A32

Výrobce: BRADOP

Kód: 100856

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vysoký a velmi pohodlný ušák pro klasické i moderní interiéry. Rozměry (š x h x v): 92 x 85 x 118 cm, sed (š x v): 60 x 45 cm. Široká škála potahových látek. Lze doplnit taburetem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
8 079

Popis

Vysoké a prostorné křeslo s označením ušák KENT A32 je jako jiné typy ušáků vyráběno ve stále moderním designu, čímž výrobce rozhodně neříká, že je ušák vhodný jen pro nás starší. Díky široké škále potahových látek a svému tvaru se hodí nejen do klasičtěji, ale i moderně zařízených interiérů obývacích pokojů a pracoven. Pořizován je také pro svou velkou oblibu a rozměry do hotelových pokojů a penzionů, ve kterých skvěle dotváří domácí prostředí. Příjemné posezení a chvíle odpočinku přejeme.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev.
Materiál:
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry ušáku KENT A32:
  • rozměry křesla (š x h x v): 92 x 85 x 118 cm
  • rozměry sedu (vs x šs x hs): 45 x 60 x 48 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Křeslo skvěle doplňuje řadu konferenčních stolků, se kterými jej lze jednoduše sladit.

V případě, že k pohodlnému sezení chybí nebo by mohl chybět i výškově podobný taburet, neváhejte, ozvěte se nám, pokusíme se najít ten správný tvar a velikost.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se nám. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky ve větším formátu rozlišení.

Český výrobce.

*Pozn. výrobce: Rozměry křesílek se mohou díky vylepšení kvality, designu, látky a prošití mírně odchylovat +/- 3 cm. U polohovacích křesel doporučujeme při polohování na křesle nesedět.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz