ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL PLUS 5V MOTOR

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101014

Kategorie: Lamelové rošty motorové

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Motorový rošt s 30ti lamelami (5 zdvojených). Polohování Hlava-Sed-2x Nohy. Výška cca 9,5 cm. Lamely v kaučukovo-gumových výklop. pouzdrech. Síla lamel: 36 a 25 mm. Nosnost 130 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Ovládání
10 518

Popis

Speciální polohovatelný rošt do postele OPTIMAL PLUS 5V s motorem a kabelovým dálkovým ovládáním je vyroben s polohováním nejen v oblasti hlavy, sedu, ale také s dvojím polohováním v oblasti nohou. Rošt je osazen v oblasti ramen 5ti zdvojenými lamelami, které jsou vloženy do trojitých pouzder. Tuhost roštu je nastavitelná pomocí opasků. Stabilitu polohovatelného roštu s motorem zajišťuje jeho středový popruh. Lamely roštu jsou vloženy do výkyvných párových kaučukovo-gumových pouzder, čímž lépe kopíruje tělo ležícího. Manipulace s roštem je díky všem jeho funkcím velmi snadná.

Motorové ovládání roštu do postele:
  • 2 elektromotory spojené v jednom pouzdře
  • kabelové dálkové ovládání.

Nosnost roštu 130 kg.

Výška roštu do postele: cca 9,5 cm. Počet lamel: 30 ks. Síla lamel: 36 mm / v oblasti ramen 25 mm.

DOPORUČENÍ: rošt je vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Rošt do postele s motorem je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Pozn.: NELZE vyrobit ATYPické rozměry.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

 * UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. 

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz