ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL PLUS 5V

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101012

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Kvalitní nepolohovatelný pevný rošt s nosností 130 kg. V oblasti hrudníku 5 zdvojených lamel. Výkyvná párová gumová pouzdra. Výška roštu cca 8,5 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
3 259

Popis

Velmi kvalitní nepolohovatelný pevný rošt OPTIMAL PLUS 5V patří k velmi oblíbeným typům roštů a to především díky jeho nadstandardně vysoké nosnosti. Ve svém základu je osazen 30ti lamelami. Jednotlivé lamely jsou uloženy do výkyvných párových pouzder (kaučuková guma a plast), která jsou v oblasti ramen ztrojená. Rošt tak vzájemnou kombinací vlastností a konstrukce zaručuje velmi kvalitní kopírování těla. Oblast hrudníku je osazena zdvojenými lamelami s opasky. Lze tak přenastavovat tuhost roštu.

Nosnost roštu: 130 kg.

Výška roštu do postele je cca 8,5 cm. Lamely do roštu - 30 ks, síla 38 mm / v oblasti ramen 25 mm.

Doporučení výrobce: vhodné pro pěnové a latexové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit a vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz