ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL HARD 5V H

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100512

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Skladem

Oblíbený rošt do postele s polohováním v oblasti hlavy a nosností do 150 kg. Výška roštu cca 5,5 cm. Osazen 28mi lamelami síly 36 mm. Středový popruh. Lze přenastavit tuhost roštu. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 488

Popis

Kvalitní rošt OPTIMAL Hard 5V s polohováním v oblasti hlavy je určen do postelí těch, kteří si rádi čtou nebo dívají na televizi, popř. mají takové zdravotní problémy, které vyžadují vyvýšenou polohu hlavy. Polohovatelný rošt je osazen 28 kusy lamel o síle 36 mm. Středová část je jako řada jiných polohovatelných roštů do postelí opatřena 5ti zdvojenými lamelami. Tuhost roštu lze libovolně přenastavovat díky opasku na lamelách.

Nosnost roštu do 150 kg.

Výška roštu: cca 5,5 cm. Počet lamel: 28 ks. Síla lamel: 36 mm.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro latexové a pěnové matrace.

Rošt LZE dodat i v ATYPickém rozměru (zakázková výroba) - za příplatek.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm . V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz