ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL HARD 5V H Nožní výklop

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100509

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbený polohovatelný rošt do postele s nožním výklopem s 28mi lamelami. Výška roštu cca 5,5 cm. Nosnost 150 kg. Zdvojené lamely v kaučukovo-gumových výklopných pouzdrech. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 779

Popis

Rošt do postele OPTIMAL H 5V s nožním výklopem s vyšší nosností až do 150 kg je oproti jiným laťovým roštům také polohovatelný. Polohovat jej lze v hlavové části. Rošt je osazen 5ti zdvojenými lamelami, u kterých je tuhost nastavitelná pomocí opasků. Lamely jsou usazeny do výkyvných párových kaučukovo-gumových pouzder, tím lépe kopírují tělesné křivky. Stabilitu roštu zajišťuje středový popruh. Manipulace s roštem je snadnější díky kvalitním pístům.

Nosnost roštu: 150 kg.

Rošt do postele výšky cca 5,5 cm. Rošt je osazen 28mi lamelami o síle 36 mm.

DOPORUČENÍ výrobce: polohovatelný rošt s nožním výklopem je vhodný pro matrace latexové a taštičkové a také pro studené pěny, přírodní a PUR pěny.

Pozn.: Rošty šířky 101-120 vyrábí výrobce se silnějšími lamelami.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm . V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz