ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříňka se zásuvkou OS153

Výrobce: BRADOP

Kód: 100644

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nízká skříňka se zásuvkou s kuličkovým celovýsuvem. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 75 x 45 x 34,5 cm. Vhodná do obýv. pokojů, kanceláří, ložnic. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 940

Popis

Prostorově i vzhledově příjemná nízká skříňka se zásuvkou OS153 je typem skříňky, která může najít své místo nejen v obývacím pokoji, ale i v jiných místnostech našich domácností, ale i kanceláří, kde se nám hodí skrytý úložný prostor a není žádoucí vysoká komoda. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované desky s ABS hranami. Zásuvka je opatřena kuličkovým celovýsuvem a moderní úchytkou, takže manipulaci s ní je jednoduchá, tichá a zvládne ji kdokoliv, i když to nemusí být v případě malých dětí vždy žádoucí.

Materiál skříňky se zásuvkou:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • zásuvky - kuličkový celovýsuv
  • moderní designové úchytky.

Rozměry skříňky (š x h x v): 75 x 45 x 34,5 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud máme rádi jednotný styl od jednoho výrobce. V nabídce jsou  tak různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí a např. konferenčních stolků.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz