ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle GRUVYER T

Výrobce: STIMA

Kód: 100423

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově zajímavá vzdušná plastová židle z polykarbonátu i pro venkovní použití. Vhodná i pro zátěžové provozy. Váha 4,7 kg/ks dle materiálu. Nosnost 120 kg. Stohovatelný typ židle. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
3 323

Popis

Designově zajímavá netypická plastové židle GRUVYER T je dalším typem posezení z řady výrobků GRUVYER, ve které je možné najít nejen křesílka s opěrkami, ale i stůl. Židle je vyráběna ve dvou materiálových provedeních, které tak udávají její rozdílnou váhu a nosnost. I tato židle je vzhledově i pocitově vzdušná a příjemná na sezení. Ždle je možné používat nejen v zátěžových provozech restaurací, kaváren a sálů, ale také ve venkovních prostorech, např. jako doplněk na naše terasy a balkony. Výhodou židle je její stohovatelnost, takže když ji nepotřebujeme, není náročná na prostor. Na výběr je u obou materiálů široká škála barev, čímž se židle velmi snadno sladí s již existujícím interiérem/exteriérem.

Materiál židle: polykarbonát.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 81 x 53 x 43 x 52 cm. Váha židle: 4,7 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 120 kg.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz