Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Pohovka Klaudia 3-sedák

Výrobce: MELLI

Kód: 100716

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velmi hezký typ pohodlné pohovky se 3mi sedáky. Rozměry (š x h x v): 210 x 80 x 80 cm. Kostra - celomasiv. Výplň z kvalitní PUR pěny. K dostání také jako - 2-sedák, křeslo. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
13 600

Popis

Nadčasová pohovka KLAUDIA 3-sedák je zajímavá nejen svou velikostí, ale především tvarovými detaily, kterými je mezi sedačkami a pohovkami výjimečná. Pohodlnost sezení je zaručena výplněmi z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže. Stabilita a dlouhá životnost pohovky je dána kostrou z celomasivu. Pohovka je často pořizována nejen do obývacích pokojů, ale také do pracoven nebo hotelových pokojů a kanceláří. Pro větší sladění s již existujícím interiérem máme možnost vybírat z široké škály potahových látek, které jsou řazeny do několika kategorií a to podle cen. Přejeme příjemné a pohodlné posezení.

Volit můžeme z celé řady variant a tím si určit i konečnou podobu a cenu pohovky tak, aby nám co nejvíce vyhovovala a to i z funkčního hlediska.

Materiál a provedení pohovky KLAUDIA 3-sedák:
Parametry pohovky:
  • rozměry pohovky (š x h x v): 210 x 80 x 80 cm
  • rozměry sedu (v x h): 45 x 53 cm.
Příplatkové položky:
  • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.)
  • čalounění zadní strany
  • LZE upravit na jiné rozměry (kontaktujte nás, prosím).

V případě, že si nebudete něčím jisti, ozvěte se nám. Rádi pomůžeme a poradíme.

Termín dodání: 6 - 8 týdnů.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz