Skříň MIA XXL

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101311

Kategorie: Skříně

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Skříň MIA XXL z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě spec. dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska tl. 18 mm, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 270 x 60 x 210 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
Vnitřní uspořádání
Zásuvkový kontejner
Zrcadlo na dveře skříně
POLICE navíc
19 080

Popis

Skříň MIA XXL je jednou ze skříní ze sestavy MIA, do které spadají nejen komody MIA, ale také toaletní stolky s taburetem nebo noční stolky. Skříň je vyrobena z laminované desky a ohraněna ABS hranami v dřevodezénu, která je dodávána ve dvou základních vybaveních skříně, které je vidět na přiložených obrázcích. Pořizována je nejen do předsíníložnic, ale také do dětských pokojůpracoven a kanceláří. Své místo si může najít i na chatě a chalupě. Skříň je součástí kolekce kvalitního Českého nábytku. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál skříně:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál (bez použitý plastových součástek)
  • ochranné krytky (plast).

Rozměry skříně (š x h x v): 270 x 60 x 210 cm.

Skříň se typově hodí:

V případě zařízení celé domácnosti je možné vybírat řadu nábytku ve stejném dekoru, ať už se jedná o komody, police, skřínějídelní stoly a jídelní židle. S výběrem sestavy ve stejném dekoru Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz