Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Matrace MAON

Výrobce: MABO

Kód: 101461

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Tužší oboustranná taštičková matrace se separačním potahem i pro mírné polohování. Výška 29 cm. Nosnost 130 kg, váha 22 kg. Prodloužená záruka 5 let. Potah se 4mi zipy, pratelný. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
8 464

Popis

7mi zónová tužší taštičková matrace MAON se zónovým pružinovým jádrem je typická tvrdší stranou s antibakteriálními účinky a měkčí stranou z HR studené pěny. Obě strany matrací jsou zónované, takže zajišťují vhodné podmínky pro spaní na boku a to především zpevněnou zónou v oblasti trupu a boků ležícího. Díky 4strannému zipu je snímání potahu výrazně snazší a lze jej tak vyprat i v menších pračkách. Výška matrace výrazně lépe pracuje s momentální zátěží při jejím stlačení, čímž nevytváří tak vysoký tlak na pokožku našeho těla.

Tuhost: 4-5 ze stupně 1-6 (kde 6 je velmi tuhá matrace).

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 29 cm. Hmotnost 22 kg.

Popis oboustranné matrace – použité materiály:
  • pěny o gramážích 32, 38 a 40 kg/m3
  • taštičková pružina – počet: 380 ks.

Jádro je opatřeno separačním úpletem, který lépe odvádí vlhkost a usnadňuje navlékání potahu.

Doporučení – vhodná pro rošty pevné laťové nebo pro rošty s mírným polohováním. Matrace je i díky své výšce vhodná pro širokou škálu typů postelí.

Prodloužená záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 22 kg.

Český výrobce.

 

POTAHY matrace:

  • POTAH MITCH
 - materiál potahu MITCH a gramáž:
Pletenina Jersey obsahující polyester a bavlnu - potah s vysokým obsahem bavlny, která je   příjemná na omak a výborně absorbuje vlhkost.
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25   kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 470 gr/m2.
- Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny pro snazší praní a sušení.
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz