ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Anatomický polštář Beny

Výrobce: MABO

Kód: 100273

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

Měkký anatomický polštář z HR studené pěny s vysokým stupněm elasticity a prodyšnosti. Tlak na pokožku snížen profilováním polštáře. Rozměry: 60 x 34 x 9,5 cm. Potah - pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
1 600

Popis

Anatomický měkký polštář BENY z HR studené pěny EUCAFEEL je díky hustotě pěny (45 kg/m³) výrazněji elastickým, díky čemuž je vhodný i pro ty náročnější z nás a skvěle se doplňuje s vlastnostmi matrace. Tvarování povrchu v kombinaci s výraznou prodyšností působí velmi příznivě na naši pokožku. Jádro polštáře je výrobně chráněno separačním úpletem.

Rozměry polštáře: 60 x 34 x 9,5 cm.

Potah polštáře: SILVER nebo BAMBUS (popis níže). Pratelný a snímatelný.

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Záruka: 5 let.

Český výrobce.

POTAHY polštáře:

  • POTAH SILVER
- materiál potahu SILVER a gramáž:
Polyester a viskóza - LYOCELL: na dotek se podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
-  Zip - snímatelný a pratelný
-  Pratelnost potahu: max. 60°C.
-  Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů.
  • POTAH BAMBUS
- materiál potahu BAMBUS a gramáž:
Matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
- Zip - snímatelný a pratelný.
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz