Anatomický polštář Paris viscogreen

Výrobce: Materasso

Kód: 102410

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

NOVINKA - Tvarovaný anatomický polštář z paměťové pěny z ricinového oleje s výtažkem z Aloe Vera. Skvěle kopíruje tělesné křivky. Rozměry: 60 x 43 x 10 cm. Potah z VLNY - pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 956

Popis

Anatomický polštář Paris viscogreen vyniká svou větší tuhostí, takže je vhodný pro všechny z nás, kteří máme rádi pevnější podložení krční páteře a hlavy. Materiálově je polštář vyroben z kvalitní viscoelastické (líné) pěny, jejíž přírodní složka je získávána z ricinového oleje. Do pěny je pro větší komfort přimícháván výtažek z Aloe Vera. Polštář díky tvarování skvěle kopíruje krční páteř a hlavu, takže je ležení a spaní na něm pohodlné a to jak pro ženy, tak i muže. Vlněný potah polštáře dokonale vyplňuje prostor mezi krkem a rameny. Dobrou noc přejeme.

TECHNICKÉ PARAMETRY - polštáře:

Rozměr (š / d / v) 60 x 43 x 10 cm
Výška polštáře s potahem 11 cm
PRATELNOST POTAHU  ANO, na 60°C

TECHNICKÉ PARAMETRY - potahu:

Potah - typu: VELUR
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet.

Kvalitní slovenský výrobek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz