Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zvýšené dvoulůžko NEDO II

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101421

Kategorie: Dvoulůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zvýšená manželská postel bez roštů z kolekce Českého nábytku. Materiál: lamin. deska tl. 25 mm (zn. Egger / Kronospan). Rozměr (š x d): 140 / 160 / 180 x 200 cm. Výška 50 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
6 790

Popis

Vzhledově a svým provedením neutrální zvýšené dvoulůžko NEDO II je vyhledáváno především těmi, kteří mají rádi přímočarý a nijak přemrštěný design. I u této postele nám dává výrobce na výběr z široké škály moderních dekorů. Postel je vhodná pro všechny věkové generace, takže se hodí nejen do dětských pokojůložnic, ale také na chaty a chalupy. Díky své ceně také do penzionů, apartmánů a ubytoven. Postel patří do kolekce kvalitního Českého nábytku.

Materiál manželské zvýšené postele:
  • laminovaná deska tl. 25 mm - bočnice a čela (zn. Egger / Kronospan)
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast.
Rozměry:
  • postele (š x v x d): 146 / 166 / 186 x 90 x 207 cm
  • lůžka (š x d): 140 / 160 / 180 x 200 cm
  • výška bočnice: 50 cm.
 
Manželskou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku z dílny stejného výrobce, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky.

DODÁNÍ postele - složený korpus vč. roštů přímo z výroby. Zvlášť je/jsou čela postelí, která si můžete přimontovat dle návodu výrobce po dodání postele.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Poznámka - cena postele je uvedena bez roštů do postele a matrací.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz