ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní sety

Jídelní sety stolů a židlí, které nabízíme, mohou a často usnadní i vzájemnou kombinaci jednotlivých typů stolů a jídelních židlí z naší nabídky. Fotografie setů upřesní vzájemný vzhled a to nejen co se velikosti stolů a výšky židlí týká, ale také může pomoci zvolit výslednou barevnou podobu jídelního setu. Nebojme se experimentovat s odstíny moření masivu a potahových látek. Vzájemné kombinace velikostí a počtu židlí nám dovolují jejich použití jak v rodinných domech a bytech (kuchyňské kouty, obývací pokoje), tak i v prostředí firemních prostor, kanceláří nebo restauračních a kavárenských provozů. Vybírat můžeme z níže připravených jídelních setů. Pokud si i přes velký výběr setů z jakéhokoliv důvodu nevyberete, prosím, ozvěte se nám, zkusíme najít řešení šité přímo na míru :).

Zařiďte se nábytkem z oddělení » levné české kuchyně | TOP kuchyně | jídelní židle | jídelní stoly | příborníky a kredence

Co je to jídelní set?

Set jídelní stůl a židle
Set jídelní stůl a židle - inspirace

Jídelní sety představují dokonale ladící soupravu jídelního stolu a jídelních židlí – jde tedy o jídelní stůl s židlemi. Předpřipravený jídelní set nám ušetří starosti ohledně vybírání vhodné kombinace – jídelní stůl s židlemi v setu od výrobce perfektně souzní nejen designově, ale také svými rozměry. Jídelní sety se někdy nazývají také jako kuchyňské sety, ale kromě kuchyně je využijete i v jiných místnostech a dokonce i v exteriéru.

Jak vybírat jídelní sety

Při výběru jídelního setu můžete využít praktické filtrování, kde si lze nastavit požadované parametry:

Provedení a materiál jídelních setů: Chcete jídelní set z masivu, kuchyňský set s čalouněnými židlemi nebo plastový jídelní set s kulatým stolem? Zatrhněte požadovanou variantu a vybírejte si rovnou z jídelních setů podle svých představ. V nabídce máme mimo jiné i jídelní sety z buku, dubu, borovice a dalších materiálů.

Moderní jídelní sety
Moderní jídelní sety: katalog

Tvar: Jídelní set s kulatým stolem i čtvercové, obdélníkové a oválné jídelní sety si můžete filtrovat v této záložce.

Možnost rozkladu: Jídelní set s možností rozkladu využijete třeba při rodinných oslavách nebo kdykoliv k vám přijde větší návštěva.

V detailu produktu si pak můžete jídelní set dále nakonfigurovat. Zvolte si vyhovující rozměr, odstín židlí i stolu a u čalouněných modelů některou z potahových látek s různými vlastnostmi (např. snadné čištění).

Pokud si s výběrem jídelních setů nevíte rady, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vybrané modely jídelních setů si můžete prohlédnout osobně v našem brněnském showroomu.

Cena jídelních setů

Jídelní set masiv
Jídelní sety masiv - velký výběr

V nabídce máme jídelní sety ve všech cenových relacích. Můžete si je seřadit od nejlevnějších nebo si s pomocí filtru zobrazit jen jídelní sety v požadované cenové relaci. Doporučujeme si také prohlédnout kategorii Jídelní sety v akci.

Vyberte si levný kuchyňský set i odolný jídelní set z masivu

Modely jídelních setů s vysokou nosností nejsou určeny pouze pro domácnost, ale také pro restaurace, hotely a další zařízení. Jídelní set s kulatým stolem z plastového materiálu se zase hodí třeba na kavárenskou zahrádku i domů na terasu.

Proklikněte se rovnou do nejoblíbenějších kategorií jídelních setů:

Jídelní set z masivu 

Jídelní set s kulatým stolem
Jídelní set s kulatým stolem

Jídelní set s kulatým stolem

Jídelní sety s možností rozkladu

Proč si pořídit jídelní set právě u nás?

  • Jídelní sety si můžete nakonfigurovat podle svých představ
  • Máme široký sortiment jídelních a kuchyňských setů z různých materiálů ve všech cenových relacích
  • V nabídce nechybí jídelní set s kulatým stolem ani jídelní set z masivu
  • Při platbě převodem získáte okamžitou slevu 2 %
  • Rádi pomůžeme s výběrem i nákupem jídelních setů i dalších produktů

Získali jsme prestižní ocenění Ověřeno zákazníky

Zobrazit více

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz