Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stůl DANIEL S03

Výrobce: BRADOP

Kód: 102441

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově maličký, ale praktický jídelní stůl z laminované desky. Nohy - bukový masiv, deska tl. 1,8 cm. Rozměry (d x š x v): 90 x 60 x 75 cm. Bez rozkladu. Hmotnost stolu: 16 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 977

Popis

Rozměrově drobnější a cenově velmi zajímavý jídelní stůl DANIEL S03 najde místo všude tam, kde nepotřebujeme velké a široké stoly. Stůl je pro svou praktičnost nabízen bez rozkladu. Svým provedením stůl skvěle vyniká nejen v klasicky zařízených interiérech, ale i těch více moderních, ve kterých oceníme precizní zpracování a možnost volby barev laminované desky, ze které je jídelní stůl vyroben. Pořizován je do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také na chaty a chalupy, popř. do ubytovacích a rekreačních zařízeních. Přejeme příjemné stolování.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • laminovaná deska
  • ABS hrany a nažehlovací hrany v dřevodezénu
  • horní deska - lamino tl. 18 mm
  • nohy - bukový masiv.
Rozměry jídelního stolu S03 :
  • hlavní rozměry (d x š x v): 90 x 60 x 75 cm
  • rozteč mezi nohama stolu: 74 x 44 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a ověřit si vysokou kvalitu provedení jídelních stolů a jídelních židlí různých provedení.

Ke stolu se typově hodí snad každá jídelní židle, ale příkladem uvádíme některé z designových kousků v naší nabídce:

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 16 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz