ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Artur K219

Výrobce: BRADOP

Kód: 100853

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

DOPRODEJ - Prostorově variabilní dvoudílný konferenční stůl z laminované desky a voštiny. Rozměr (š x v x h): 120 x 34 x 60 cm. K dostání pouze v odstínu MERANO. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 022

Popis

DOPRODEJ - Prostorově variabilní dvoudílný konferenční stůl ARTUR K219 je zajímavý především díky možnosti rozkladu stolu do prostoru, čímž velmi zajímavě zaplní prostor nejen v obývacím pokoji, ale i ve vstupních halách, pokojích. Pořizován je také do firem a hotelů. Materiál, který je použit k výrobě je laminovaná deska a voština. Nevýhodou tohoto konferenčního stolu je, ž eje k dostání pouze v jedné jedině barvě - MERANO, proto se nemusí v rámci DOPRODEJE hodit do všech interiérů.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • voština tl. 38 mm
  • dekor MERANO
  • ABS hrana v dřevodezénu.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 120 x 34 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo jídelní židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz