ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Emanuel K216

Výrobce: BRADOP

Kód: 100855

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Dvoudílný, nestandardně konstrukčně řešený konferenční stůl z laminované desky tl. 36 a 18 mm. Rozměry (š x v x h): 115 x 34 x 70,5 cm. K dostání pouze v barvě: MERANO a CREME. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 148

Popis

DOPRODEJ - Barevně i tvarově atypický konferenční stůl Emanuel K216 se zajímavým rozkladem podtrhne a designově doplní především otevřenější interiéry, kde toto nestandardní provedení konferenčního stolku dokonale vynikne. Na první pohled nás zaujme nejen konstrukce stolku, ale také jeho precizní propracování. Konferenční stolek je pořizován nejen do obývacích pokojů, kanceláří, ale také do vstupních hal, hotelů, penzionů nebo firem. K jeho výrobě je použita laminovaná deska s ABS hranami. K velké škodě je konferenční stolek dodáván pouze v jedné barevné kombinaci.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 36 a 18 mm
  • hrany ABS v dřevodezénu
  • kluzáky.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 115 x 34 x 70,5 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo jídelní židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz