Matrace MANON

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100475

Kategorie: Molitanové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Oboustranná 7mi zónová matrace výšky 16 cm s tuhostí 3 a 4. Kvalitní opora páteře. Kokosová zpevňující deska. Dobrá absorpce a odvod vlhkosti. Pratelný potah - 40°C. Nosnost 120 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
3 590

Popis

Oboustranná matrace MANON je díky použitým dvoutuhostním pěnám v kombinaci se zpevňující kokosovou deskou velmi oblíbenou a pohodlnou partnerskou matrací. Prodyšná matrace včetně speciálního potahu zajišťuje vysoký stupeň hygieničnosti spaní, neboť potah je vyroben z materiálů, které nejen dobře absorbují vlhkost, ale také ji velmi rychleji odpařují, takže i v případě, že se více potíme, nejsme nuceni spát na mokrém lůžku. I tvrdší tuhost matrace s tvarováním do 7mi anatomických zón má pro spícího velký význam a to především z hlediska správného držení páteře s masáží unaveného svalstva. Matrace i díky tvarování cíleně prokrvuje naši pokožku. Touto na dotek příjemnou středně tuhou matrací dáte sami sobě kvalitní a hodnotný doplněk našeho lůžka.

Tuhost matrace MANON: střední (3 a 4) ze stupnice 5 (tvrdá). Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace: 16 cm / dle potahu (17 – 18 cm).

Specifikace použitých pěn:
  • dvoutuhostní pěny, kokosová zpevňující deska.
 Potah matrace:
  • potah TRIMTEX - v ceně matrace, speciální úprava proti tvoření žmolků
  • popis: 100% polyester – vysoká absorpce vlhkosti a odpařování, potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna
  • pratelný na 40°C, snadno snímatelný

Doporučení – vhodná pro pevné rošty a polohovací lamelové rošty.

Slovenský výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz