Matrace Pola 1+1

Výrobce: MABO

Kód: 100298

Kategorie: Molitanové matrace

Dostupnost: Skladem

Oboustranná sendvičová matrace v AKCI 1+1. Vyrobena bez použití lepidel. Vertikální prořezy – kvalitní odvětrání. Výška 18 cm. Nosnost 120 kg. Tuhost 4/5 ze 6ti (tuhá). Pratelný potah. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 596

Popis

Sendvičová dvouvrstvá matrace POLA je typem tvrdší oboustranné matrace, která je pro svou velkou oblibu nabízena v cenově výhodné AKCI 1+1. Matrace je vyrobena z kvalitních profilovaných pěn různých gramáží. Jednotlivé vrstvy nejsou k sobě lepeny lepidly, takže je matrace vyrobena bez použití lepidel a jiných chemikálií. Vertikální otvory v matraci slouží k tomu, aby byla matrace na posteli co nejvíce prodyšná a tak i dobře odváděla vzniklé teplo, díky kterému se při spánku potíme. Hustota prořezů tvoří jednotlivé zdravotní anatomické zóny. Ať je i spaní na této matraci pro jejího nového majitele co nejvíce příjemné.

Tuhost matrace: stupně 4 a 5 (ze 6ti stupňů (tuhá)). Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace: 18 cm.

Specifikace použitých pěn matrace POLA:
  • profilovaná kvalitní pěna - gramáž 30 kg/m3
  • profilovaná kvalitní pěna - gramáž 32 kg/m3.
 Potahy matrace:
  • Potah Minimitch: Potah je zahrnut v základní ceně matrace. Pratelný na 60° C, snadno snímatelný (4-stranný zip rozepínatelný po celém obvodu, dělitelný na 2 části).
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné laťové a lamelové, s bočním výklopem.

Záruka: 5 let.

Hmotnost: 11 kg.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář