Skříň střední variabilní FELISA OS122

Výrobce: BRADOP

Kód: 102369

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Střední variabilní skříň s bezúchytkovým otevíráním. Materiál: laminin. deska. Skříňka - pravé / levé otevírání. Barevné provedení: CREME ZELENÁ. Rozměry (š x h x v): 50 x 38 x 90 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 299

Popis

Skříň střední variabilní FELISA OS122 je variabilním typem skříně s dvířky s pravým nebo levým otevíráním. Materiálově je vyrobena z kvalitní laminované desky tl. 18 mm a ohraněna je ABS hranami a nažehlovacími hranami v dřevodezénu. Svým stylem a provedením se skříň FELISA OS122 hodí převážně do obývacích pokojů v kombinaci s dalšími částmi sestavy FELISA. Lze ji umístit také do ložnic, pokojů pro hosty, do dětských pokojů nebo kanceláří a pracoven. Díky svému rozměru, množství úložného prostoru a barevnému provedení, je skříň oblíbeným kouskem nábytku. Chápeme, že barevně se nemusí hodit všem, ale věřte, že interiér místnosti velmi hezky oživí a doplní. Skříň lze umístit samostatně nebo v kombinaci se skříní střední OS123 a závěsným regálem OS120.

Materiál a provedení skříně střední variabilní FELISA:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana a nažehlovací hrana v dřevodezénu
  • dvířka - kvalitní NK závěsy
  • mechanismus bezúchytkového otevírání dvířek
  • variabilní skříňka - pravá nebo levá
  • barevné provedení - Creme zelená
  • police (volná) - 2x.

Rozměry skříně (š x h x v): 50 x 38 x 90 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a máme vystaveny různé typy jídelních židlístolůkřesel a sedacích souprav s rozkladem pro občasné nebo pro trvalé spaní. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Hmotnost: 28 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz