ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pohovka Adela

Výrobce: MELLI

Kód: 100726

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Vzhledově klasičtější typ menší rozkládací pohovky pro každodenní spaní. Rozměry (š x h x v): 200 x 95 x 46 cm. Lůžko 190 x 200 cm. Výplň z kvalitní PUR pěny. Kostra-masiv a DTD. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
9 200

Popis

Designově klasičtější a rozměrově menší rozkládací pohovka ADELA patří k oblíbeným kouskům pohovek a to nejen na chaty a chalupy, ale také do hostinských pokojů nebo dětských pokojů. Pohovka je díky matracím vhodná i pro pohodlné každodenní spaní. Po rozložení pohovky vznikne lůžko o rozměrech 190 x 200 cm, na kterém se pohodlně vyspí 2 dospělé osoby. Dle volby kvalitních potahových látek může pohovka skvěle zapadnout i do interiéru obývacích pokojů, kanceláří a pracoven. Kostra pohovky je vyrobena z kvalitního masivu a DTD desky. Pohodlné spaní na pohovce zaručuje výplň sedáků a matrace z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže. Ať pohovka slouží tak dlouho, dokud nás bude její vzhled bavit.

Volit můžeme z celé řady variant a tím si určit i konečnou podobu a cenu pohovky tak, aby nám co nejvíce vyhovovala a to i z funkčního hlediska.

Provedení rozkládací pohovky:
  • rozklad pro trvalé spaní (rozkládací dvojmatrace)
  • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem - kategorie B "snadné čištění")
  • nožky - výběr několika odstínů moření.
Parametry rozkládací pohovky:
  • základní rozměry (š x h x v): 200 x 95 x 46 cm
  • rozměry sedu (v x h): 46 x 46 cm
  • lůžko o rozměru (š x d): 80 x 200 cm / po rozkladu (š x d): 190 x 200 cm.

V případě, že si nebudete něčím jisti, ozvěte se nám. Rádi pomůžeme a poradíme.

K pohovce se mohou hodit některé z námi nabízených konferenčních stolků, komod nebo obývacích stěn. Barevně se dají všechny kousky sladit tak, aby tvořily jeden vzhledný celek.

Termín dodání: 6-8 týdnů.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz